Anlagen- und Betriebselektriker m/w

Region: Ostschweiz, Liechtenstein & Vorarlberg

Partnereinkez Ausztriàban,- Svàjcban, és Liechtensteinban keresünk azonnali kezdéssel egy gyakorlattal és motivàcioval rendelkezö munkatàrsat, aki

Ihre Aufgaben

  • Vezérlőszekrény szerelése, beüzemelése
  • Elektromos alkatrészek beszerelése
  • Épület villanyszerelés, ipari világítástechnika, épületvillamosság
  • Ismeretek felszàllo vezeték és a kàbel sinezésben
  • Vezetékrendszer teljes körű kiépítése

Unsere Anforderungen

  • Befejezett szakmai végzettség villanyszerelő/villamosipari technikus (elektronika) szakirányon
  • Erös alap német nyelvtudás (B1)
  • Jogositvàny, Auto elöny
  • Többéves szakmai tapasztalat

Wir bieten

  • Magas kereseti lehetőség
  • Külföldi bejelentés az adott orszàgon belüli hatàlyos törvények szerint
  • Hosszutàvon tarto folyamatos munkavégzés
  • Segitség nyujtàs szàllàs,- biztositàs és hivatali ügyintézéseknél
  • Magyarul beszélö kapcsolattarto

A jelentkezéshez szükséges dokumentumokat ( részletes, német nyelvü önéletrajz egy aktuàlis fotoval) az alàbbi E-Mail cimre vàrjuk.
Bövebb informàciokkal egy telefonos beszélgetés keretein belül is szivesen szolgàlunk az alàbbi telefonszàmon.
TeL.: +423 375 04 37

Amennyiben ajànlatunk felkeltette érdeklödését, örömmel vàrjuk jelentkezését.

Kontakt

Herr Marco Glabonjat
Moosackerstrasse 8
9444 Diepoldsau
Schweiz
Email: m.glabonjat@ipa.jobs

IPA - Internationale Personal Agentur